Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tudom tenni a mobilom,...

Hova tudom tenni a mobilom, ha nem fér a zsebembe?

Figyelt kérdés
Egy új telefon beszerzését tervezem,de ma már minden telefon olyan bődületesen nagy, hogy nem tudom hova tudnám tenni. Amit kinéztem meg persze nem fér bele a zsebembe. Fiú vagyok nem hordok magammal kistáskát,retikült vagy hasonlót,de szeretem magamnál tudni a telót bárhová megyek. Valami tipp?
2011. jún. 29. 12:31
 1/9 anonim válasza:

Hordj olyan nadrágot, amin van lejjebb a nadrág szárán is zseb, azok állatába nagyobbak oda befér.

Esetleg övféleség rajta mobiltartó.

Vagy akaszd a nyakadba xD

2011. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy övtáska, eastpak meg van egy csomó jó márka
2011. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a telefonhoz szerintem egy ilyen kis derékra köthető övszerűséget. Van rajta egy kis tok és oda megy bele a telefon :).
2011. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de az az övre csatolhatós izé pasikon olyan ciki sztem. bár ha valakinek tetszik akkor vegye praktikus. papámon elmegy,de sztem cink
2011. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,hát az öves dolog először nem hangzott rosszul,de aztán rájöttem h sztem is hülyén nézne ki,ráadásul 1 samsung galaxy s-sel amit valószínű hogy venni fogok:) Az övtáskára gondoltam,jah, de azt nem lopják el könnyen? Egy nyisszantás az egész...-.-
2011. jún. 29. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

én ugy szoktam h az övtáska kantárját egy részen belehúzom a nadrág övtartójába és igy egykönnyen nem lehet leszedni mert ha nyisszantanak akk beleakad a következő övtartó kis részbe.ha tömegben vagyok akkor pedig az oldalamra forsíto a táskát, nem néz ki olyan jól mint hátul lazán, de 1. nem érdekel az idegenek véleménye, 2. inkább megyek 10 percig "hülyén" mint h kicsórják belőle.

mondjuk én paranoiás vagyok és amikor hátul van a cipzáron lévő két madzagot is meg szoktam kötni h ne lehessen kinyitni hamar. először nehéz volt hosszászokni, de ma már automatikusan felveszem, 1 övrészbe belehúzom, rákötök a zsinórnál és mkegy hátra.

2011. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel meg is oldódott:) Meggyőztél!Így valóban nem 1xű elveszteni:D Egyébként én is paranoiás vagyok:P Kösz!
2011. jún. 29. 16:09
 8/9 anonim válasza:
HTC akarsz venni?:D
2011. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó telónak tartom:) Gyors,android,fejlesztések hamariak google kapcsolat miatt,de én hányok a dizájntól xD
2011. jún. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!