Szerintetek megéri egy iphone utánzatot megvenni?





nem éri meg.ha vami baja van hova viszed javíttatni? mert nincs rá garancia. megéri 20.000ftot kidobni a kukába?
a kameráik max 1,3 mp-sek akármit is irnak rá. belső tárhelyük is 200mb körül van, java-t csak nagyon jó esetben futtatnak tehát se játék, se egyéb más progi nem fog rajta menni, csak ha tényleg baromi nagy mázlid van.
minőségben semmi közük az eredetihez, ami még a kisebb baj.










Ha mindenképpen olyan telefont akarsz venni mint az iPhone de nem ilyen ócska kis izét mint a sciphone akkor:
Samsung Galaxy S (androidos de iPhone-s rendezésű a menüje meg az ikonok is kicsit hasonlítanak. 100.000-80.000 forint körűl, felsőkategóriás)
Samsung Galaxy Ace (ez van nekem is. Androidos, szinte pontosan, pár dolog kivételéével az iPhone-ra van méretezve. Menü, ikonok szintén iPhone-sak. 60.000-50.000 körűli ára van és olyan középkategóriás szerintem.)










Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!