Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet rá magyar szoftvert tenni?

Lehet rá magyar szoftvert tenni?

Figyelt kérdés
Haverom hozott franciából egy HTC telót. Itthon tudok rá magyar szoftvert tenni vagy el kell vinni valamelyik kereskedőhöz?
2011. jún. 28. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen HTC? Mert nem mindegyikhez van magyar nyelv.
2011. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt holnapra kiderítem mert csak annyit mondott hogy htc meg h kellene neki magyar nyelv!
2011. jún. 28. 23:08
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Ha van benne angol, akkor az is elég. Nem kell hozzá nyelvvizsga. Nekem 2 htc-m van, mindkettő magyarosítható, de egyiket sem magyarosítottam, mert nem érdekel a dolog. Pedig nem is beszélek angolul jól, nyelvvizsgám sincs. De amúgy ha nagyon kell, és hivatalos a telefon, hivatalos htc garival, akkor azt megcsinálja neked a magyar htc szerviz is.
2011. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!