Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson vivazra lehet...

Sony Ericsson vivazra lehet Androidot rakni valamilyen hack-el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2011. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zárt az oprendszere vagy a hardverei nem megfelelőek hozzá?
2011. jún. 27. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem PC hogy cserélgesd rajta az Oprendszereket.Amúgy Symbian van rajta.
2011. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a véleményedre vagyok kiváncsi az utóbbit meg tudom merrt nem vagyok hülye...
2011. jún. 27. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért a Symbian-t nem nevezném zárt rendszernek. A hardver az jó lenne hozzá, a symbian úgyis eltűnne róla ha rajta lenne az android. Ami miatt viszont mégse lehet az szimplán annyi, hogy nem készült rá. Van egy jó pár telefon amihez sok ügyes ember házilag rábarkácsolta az androidot pedig nem is az volt rajta eredetileg (pl. HTC HD2, Touch Pro, Samsung i900, jet, iphone 3G meg asszem a 3GS-re is) de a Vivaz Pro-ra nem és olyan symbianos telefonról se tudok amin sikerült volna androidot futtatni.

Ha nagyon szeretnél rá androidot esetleg felkereshetsz olyan embereket akik foglalkoznak rom készítéssel pl. xda fórumán biztos találsz valakit, hátha tudnának valamit kezdeni a telefonnal.

2011. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz
2011. jún. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!