Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülhet? Megéri...

Mennyibe kerülhet? Megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés

Még apukámtól kaptam régebben egy kicsit leharcolt Nokia 6131-et és az a gond vele,hogy mikor megnyomtam az oldalán lévő gombot ami felnyitja(kagylótelefon; [link] kiesett 1 csavar ami gyakorlatilag a képernyő jobb oldalát tartotta,aztán még ez a gomb is elveszett,de végülis az nem muszáj,nem nagy feladat kinyitni kézzel...Amúgy beindítottam képernyő tökéletes,tehát szerintem 1 csavar megoldaná,csakhogy ez kb mennyibe kerülhet?Mert hallottam már olyan történetet is(bár nem tartom valószínűleg)hogy egy számlap cseréért 5e-t kértek+számlap ára...

És ha nem olyan borsos az ára,akkor hol lehetne ezt szervízelni?Mert használt telefonos boltba kérdeztem,hogy nem-e akad ilyen csavar+hozzá csavarhúzó(mert természetesen direkt olyan a csavar,hogy ne tudd otthon "szerelni" pedig előző telómból ki mert ugyanilyen csavarja van..

Előre is köszi


2011. jún. 26. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!