Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van ha az lg gd510 esemnek...

Mi van ha az lg gd510 esemnek nem müködik a kijelzöje?

Figyelt kérdés
Ez egy érintö képernyös telefon és bárhol nyomom nem érzékeli kb 13 honapos és a tobi gomb az müködik de az nem ér sokat mert a kijelzö neélkül nem tom kezelni. valaki tud tanácsot adni mit csihnáljak vele?
2011. jún. 26. 16:30
 1/4 anonim válasza:
Vidd be ahol vetted.. És megcsinálják, de szerintem nem lesz olcsó, amúgy mikor vetted? Mert ha most nem régen, akkor mondd azt hogy ez a készülék hibás, ha már 1-2 éves akkor vidd vissza és mondd meg hogy nem tudod miért de nem érzékeli a kijelzője ha megnyomod a telefont, és megkérdezik biztos hogy nem-e esett le, vagy ilyesmiket.. Házilag szerintem ne csinálj vele semmit, hátha jobban elrontod
2011. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát már 13 honapos és látszik rajta hogy le lett már ejtve szoval garancia miatt nem csinálják meg:\
2011. jún. 26. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?Velem is ezt történt kb. 10perce.írtam ki egy kérdést és akkor láttam a tiedet.Mit csináltál vele?Szarba vok, mert holnap után jár le a garija,1 év :(
2011. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát szétszedtem de semi gépen meg nem tom ujratepelipteni mert nem enged belépni a menübe és be tudnám álitnai hogy engedjen de ahoz meg kéne müködjön a képernyö szal semi majd viszem szerelöhöz :\
2011. júl. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!