Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki nem tud esetleg Iphone...

Valaki nem tud esetleg Iphone témát Nokia telefonra?

Figyelt kérdés
C7-esem van és nagyon zsír lenne hozzá egy iphone-os téma. Már találtam egy oldalon, de sajnos szignóznom kéne hozzá. És nem értek hozzá, nekem az magas. Valaki nem tud olyat, amit nem kell?
2011. jún. 26. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:

"Nem játszom ezen a zongorán olyan jól, mint szeretném. De csak magam okolhatom, mivel nem gyakoroltam eleget" (büszkeség és balítélet)

Vagyis: ha valamit nem tudsz, tanuld meg, nem olyan bonyolult.

2011. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, kb. 1 napot töltöttem vele. De tényleg nagyon hülye vagyok hozzá. Fórumokat olvasgattam, de az se derült ki számomra világosan, hogy az én telefonomra milyen program való,ami előállítja a cer és key fájlt vagy hogyha kérem valamilyen oldalon imei szám alapján, akkor azt hova tegyem a telefonon belül.
2011. jún. 26. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:
add el és vegyél egy iPhone-t :D
2011. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KI NE ADD AZ IMEI SZÁMODAT O.o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért ne???
2011. jún. 26. 01:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki azt javasolta, hogy vegyek ájfónt annak üzenem, hogy nem köszi:D Nokiát nagyon szeretem. Szebb külsőre+sokkal könnyebb rá mindenfélét találni. Az ájfónnak egyedül a menüje tetszik. De ez meg megoldható lenne ezzel a faja kis témával.
2011. jún. 26. 01:19
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne add ki az Imei számodat semmiképpen hisz akárki visszaélhet vele!! Főleg ha valami szar oldalon vagy! Inkább felejtsd el az ájjfon témát! Amugy az ájjfon nagyon nagy szar!
2011. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó:

[link]

Nézz szét az oldalon. Érdemes.

2011. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szignózást ismered? Előbb utóbb szükséged lesz rá.

info:

[link]

2011. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!