Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad-e törölnöm a kártyáról?

Szabad-e törölnöm a kártyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem egy mobilt (LG GU230) tom ,nem a legjobb, de elvileg amennyire nekem kell elég. Vettem bele egy mom.kártyát is. Nem teljesen vágom, mert 3 gigás lenne, de a telo össznek 1879 megát ír, ebből 1380 kb foglalt, úgy, hogy még nem is tettem rá semmit :S

Ilyen nokia OVi suite van a kártyán, ami azt se tom, mire jó, hisz nem is nokiám van. Ez foglalja a helyet, és azt szeretném kérdezni, hogy ez mire jó, és letörölhetem-e?


____________


A 2. kérdésem az lenne, hogy miért van az, hogy nagyon lassan tölt be a képek és a hangok mappa, mikor alig van benne valami? legalább 20 mp míg betölt. Van egy ennél régebbi telóm, és még az is gyorsabb ilyen téren,


____________


A 3. kérdés pedig az lenne, hogy hiába próbáltam letölteni rá játékot, nem telepíti, de hibát ír ki akárhányszor próbálom.

"mmc1/Games & Applications/installed/t. P " ahogy néztem a googlet, nem vagyok egyedül ezzel a gonddal :S


Köszönöm előre is a válaszokat, de légyszi kíméljenek az idióták.


2011. jún. 25. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezet kérdeztél (bennem több kérdést támadt, mint amit feltettél)

Sarkos leszek: 1: szerintem nem létezik 3 GB-os mem.kártya

Vettél bele kártyát, nem tettél rá semmit, akkor hogy a fenébe került oda a PcSuite?

"mmc1/Games & Applications/installed" Ezt én akárhogy nézem, eszerint installált valamit a kártyára.

Üzenetnek üzenet, de nem hibáról szól...

2011. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh félreírtam, 2 gigás. Azóra egy játékot sikerült feltennem 6 ból, a többi ugyan azt írta ki. Az, hogy hogy került rá az a suite engem is érdekel, ezért van a kérdés. Csak nem merem letörölni, mert mikor a kártyát bedugom a gépbe, akkor is lassan jön be, de mikor bejön akkor nokia ovi-s ikonnal. Zenéket, képeket tudok rátenni, csak játékokat nem.
2011. jún. 25. 12:05
 3/6 A kérdező kommentje:

És azért hiba, mert szó szerint ezt írja:

Fálj hiba (mmc1/Games & Applications/Installed/t.p)

És egy másik kérdezőnek ugyanez volt a gondja, de ott meg nem is született érdemi válasz. Őt is megpróbáltam elérni...

2011. jún. 25. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem kérdezel, hogy került rá a PcSuite?? Ezt én honnan tudjam? Magától nem szokott, vannak ugyan programok, amik bizonyos beállítás (tiltás hiánya) esetén települnek, de ez szerintem nem az.

Ez a program a PC-vel való kapcsolathoz szükséges..

Hogy TE merre kódorogtál a Marketen és mit nyomkodtál, arra én nem tudok válaszolni, talán akkor..

Hm.. A kérdésedben nem "hangzott el", hogy FAILED..

Hibás filenak titulálja(rá való egyáltalán?, futtatható-e az adott op.rendszeren, engedélyezve van-e idegen alkalmazások telepítése)?

Még azt sem tudom, melyik, milyen ROM (op.rendszer) fut a gépeden. Messze nem mindegy, nem mintha mind ismerném...

2011. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi , az idióta válaszodat, már megoldódott minden gond.
2011. jún. 25. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Kösz az értékelést, csak azt nem tudom, mi volt benne az idióta, csak jeleztem, hogy olyanokra kérsz választ, aminek az okát neked kéne tudni, én nem vagyok Uri Geller, azért próbáltam belőled kihúzni valami információt egy válaszféléhez..

Nem sikerült, mára ennyi.

2011. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!