Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia X8 telefonkönyvében...

SE Xperia X8 telefonkönyvében infók összekapcsolása hogyan?

Figyelt kérdés

Van az X8 névjegyzékében egy olyan funkció, hogy össze lehet kapcsolni adatokat, pl. Facebook meg Twitter acc is hozzárendelhető egy kapcsolathoz, nem csak a telefon, e-mail meg ilyenek. Igen, de ha ezeket összekapcsolom, akkor a következő a bibi.

Ha valaki pl. Facebook-on angol helyesírás szerinti néven fut (keresztnév-vezetéknév sorrend), vagy beleírja a becenevét, stb., akkor összekapcsolás után a telefonkönyvben is ez a név jelenik meg. Ha megnyitom a kapcsolatot, tehát kikérek minden hozzátárolt adatot az illetőről, akkor látom az általam megadott nevet is, de a telefonkönyvben akkor sem ezt mutatja.

Uyanez van a hozzárendelt fotóknál is, ha előhívom a részletes kapcsolatinfót, akkor látom az általam megadott képet is, de alapértelmezettként, meg pl. kedvenc kapcsolatoknál is, azt a képet mutatja, amit pl. Facebook-on adott meg magáról profilképnek.

Próbáltam keresni kapcsolódó leírásokat, de semmi nincs erről, ahogy a telefon leírásában sem. Van erre valami megoldás, hogy úgy rendeljek hozzá netes acc-ot valakihez, hogy alapértelmezettben a telefonkönyvben attól még az én általam megadott infók legyenek?

Köszi előre is!


2011. jún. 24. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom nem csak én nem tudok aludni xDD
2011. jún. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kolo ***** válasza:
Ez sajna ilyen. Lehet van rá app, de tökéletes nem lesz úgysem. Majd a Windows Phone 7 a Mango frissítés után.
2011. jún. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát nekem a mini pro-n meg egyből a fészbuk acc-ot hozza be..és elég gáz..az össze fészbuk ismerősöm ott vana telefon könyvbe..és nem tudom őket kiszedni..erre vmi megoldás?
2011. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!