Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vs. Samsung Galaxy...

Iphone 4 vs. Samsung Galaxy S2 mejiket vegyem meg inkabb?

Figyelt kérdés

Indokljatok is legyszi ,hogy mert pont ez vagy az ....

elore is koszi.


2011. jún. 23. 19:01
1 2 3
 11/30 bp1985 ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00


Már megint itt vagy az értelmes írásoddal?


Mégegyszer leírjam, akkor verjétek a nyálatokat a retinára, ha nem az lg-től veszi az apple. hanem magának csinálja meg. Ja, hogy ahhoz nem ért? Bocsánat. Lehet, hogy az sgs2-be "rosszabb" a kijlzője, de az legalább saját. A koppintást meg már leírtam neked egyszer.

2011. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Bp töled is kérdezhetnénk, hogy "már megint itt vagy okoskodni?"
2011. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
naná hogy Samsung Galaxy S2-t válaszd...iphone 4et úgy veri mint a sz*rt :)
2011. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 bp1985 ***** válasza:
Tudod, én tapasztalatból beszélek, és nem úgy, hogy nem próbáltam ki a másikat. Kettőnk között ennyi a különbség. Azt, hogy miért az iphone-t vegye, senki nem bírja normálisan, indokokkal leírni, csak a másik oprendszert/készüléket fikázni. Persze van, akinek az Apple a jó, de nekem egyáltalán nem, mert amire nekem kellett volna, arra alkalmatlan volt, így megváltam tőle. Ennyi.
2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Akárhova írsz csak is az iPhone-t fikázod, ezen kívül mást nem csinálsz.


Tegnap pedig szépen levoltak írva az egyik kérdésnél (ahova te is írtál) az indokok, hogy miért az iPhone a legjobb választás. De látom azt már nem olvastad el, csak az okoskodás erejéig néztél rá a kérdésre.

2011. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Jobb Processzor SGS2

Jobb felbontás iPhone

Jobb kamera = mivel nem a megapixel számít ezt mindenki tudja legalábbis remélem ...

Jobb ár : Samsung amihez vehetsz egy helyesírási szabályzatot

2011. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

IPhone 4!


Nekem is ez van,és nagyon jó telefonnak tartom.

S2 se rossz biztos de nem ALMA.

Ezerszer jobban tartja az árát mit a Samsung,nekem ez is fontos,hogy ha valamikor elakarom adni a telefonom.

JB az kell,mert akkor lesz igazán értelme az Iphone-nak.

HA majd kijön az IPhone 5 akkor kellene ezt a kérdést újra feltenni.De ez az én véleményem.Mert időben nem ugyan az a konstrukció.

2011. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

SGS2 egyértelmű.

az iphone 5 sem fogja verni a samsungot. nézzetek meg egy ipad2 vs sgs2 vediot. gyorsabb a samsung.


szóval samsung.

2011. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
ez mondjuk igaz, hogy ha elakarod majd adni, akkor az ájfonért több pénzt kapsz majd. az sgs2 szerintem úgy 30 lesz kb majd használtan 2 év múlva, az iphone 4 meg 50-60.
2011. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én anno iphone 3g és nokia 5800 közül a nokiát választottam, most az iphone 4 és a defy közül a defy-t. Nem vagyok oda az iphone-ért, felesleges flancolás, túl van árazva, és csak menőzi való kb.
2011. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!