Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? A HTC Wildfire...

Melyik a jobb? A HTC Wildfire S, vagy az Sony Ericsson X10?

Figyelt kérdés

A HTC felé húz a szívem, de nem tudom, h mi legyen, mert az X10 most már 65 ezer körül van, de a HTC meg 55 ezer kb...

Melyiket ajánljátok? Nekem az a fontos, h milyen gyors, nem akadozik, szép a kép, kijelző, és hosszútávon melyik a jobb?


2011. jún. 22. 18:50
 1/1 Loach ***** válasza:

Az X10 a komolyabb procival, jobb felbontással és nagyobb átviteli sebességgel brillírozik (meg egy elméletben komolyabb kamerával,de ez még nem azt jelenti, hoyg szebb képet is csinál), szal már csak ezek miatt is azt ajánlanám. Esetleg még nézd meg a Samsung S 8500at.

Ha ezekhez ragaszkodsz, akkor én az X10et ajánlanám. Az az 528Mhz-es proci nem vmi nagy dobás...habár a belső memória másfélszeres.

2011. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!