Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telefonomon...

Samsung S5230 telefonomon elfeljtettem a jelszóm :S (amit pl. a saját fájlokba és kéri a jelszót) van valami kód vagy valami amivel megtudom csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Saját jelszót állítottál be?Gondolkodj egy kicsit..

de pld. én lekódoltam..csak ugye jelszót nem adtam neki..és erre beírtam 0000-át és kiadta..meglehet próbálni,vagy szervíz.

2011. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha én találtam ki de nem tudom h mi lehetet...nincs valami mód h a szervizet elkerüljem?
2011. jún. 23. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél új telót mert az s5230 nagyon gagyi
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, dobd ki!
2011. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát majd veszek ha letelik a hűségnyilatkozat....

am meg minek dobjam ki ha használható nem mindenkinek van pénze Iphone-ra

meg am is sztem jó telefon ahozképest....

2011. aug. 2. 15:44
 6/7 anonim válasza:
Te találtad ki és nem tudod? ennyire bamba nem lehetsz már megbocsáss.. valamihez biztosan köthető a jelszó nem? vagy csak beirtad h: gdks837fkdl és akkor ennyi? (nem csodálom h. elfelejted..XD
2011. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj most nem kell ezzel szekálni h elfelejtettem :S most megesik mindenkivel am meg biztos köthető csak nem toom már mivel hát mivel már vagy 3 hónapja volt rejta és nem kikapcsoltam a jelszót hanem csak kijelöltem h ne legyen egyiken sem és rajta maradt
2011. aug. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!