Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samnsung wave s8530, motorola...

Samnsung wave s8530, motorola defy vagy samsung ace közül melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A defy majdnem egy tizessel drágább a wave-nél.

Vagyis a bada vagy android? A wave szinte mindenben jobb, kivéve az op. rendszer.

Az ace-nak a felbontása, a defy-nek hogy nincs magyar nyelv.


Szerintetek melyik éri meg jobban?


2011. jún. 21. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Defy-t az android miatt. A Bada se rossz rendszer és a Wave 2 bitang jó telefon, de alkalmazásokkal jobban el van látva az android és a Defy jobb mint az Ace.
2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Ace is androidos. Én is a Defy-t vettem volna ha nem került volna akkor 90.000-be amikor az Ace-t vettem 60.000-ért. De van hátránya mind2-nek. Defyre állítólag nem lesz frissítés és nincs magyar menü, de strapabíró. Az Ace-t ugyan frissítik és van magyar menü, de nem strapabíró és nem olyan nagy felbontású a képernyője mint a Defynek.

Ha ezektől a minimális problémáktól (már akinek, nekem példáúl fontos hogy hanyas verziós a droid rajta) akkor Defy. Meg amúgy is Defy :D.

2011. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Marci387 ***** válasza:
Szerintem a Defy éri meg a legjobban:)
2011. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A defy egy tizessel drágább a wave-nél. A wave fémből van, gondolom azért valamilyen szinten strapabíró. A kamerája is jobb, de az operációs rendszerről nem tudok sokat.

Most galaxy 3-m van, de gyakran akad, jobb játékok nem mennek rajta, a gps se a legjobb, ezért gondolkodok a váltáson.

2011. júl. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!