Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire S vagy Sony...

HTC wildfire S vagy Sony ericsson xperia x10 mini pro?

Figyelt kérdés
Most akarok telót venni, és ezen a kettőn vacilálok! Segítsetek dönteni!
2011. jún. 20. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek közül nem tudod eldönteni, hogy melyik a jobb, akkor neked bőven elég a SE
2011. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van.


de azért leírom: Wildfire

2011. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt értem és tudom, hogy jobb a HTC, csak a T-Mobile-os haverom mondta, hogy viszik őket sorba vissza, ő Sonyt ajánlaná jobban. De a HTC azért csak több egy "kicsit". Emiatt nem tudok dönteni.....
2011. jún. 20. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
lol
2011. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
legfeljebb te is visszaviszed... de szerintem semmi gond nincs vele
2011. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem lesz vele gond. Meg is rendelem, aztán majd kiderül. Csak nekem nincs a környezetemben senkinek, ezért "fosok" tőle egy kicsit. De egy év garit adnak rá, utánna meg úgyis lecserélem..
2011. jún. 20. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
a HTC az egyik leg megbízhatóbb márka. az anyaghasználata is rohadt jó. a mini pro minden szinten sokkal gagyibb
2011. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. jún. 20. 19:28
 9/11 balee312 válasza:
ennyi idő alatt amég ezekkel a degenerált állatokkal beszéltél szerintem összehasonlíthattad volna a jellemzőit a t-mobile.hu ...
2011. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 balee312 válasza:

hamár ennyire .. ok vagytok akkor már ittvan: a sony ericcson xperia mini pro-nak sokkal jobb a kamerája,a videófelvétele HD felbontású nem ugy mint a htc nek.. tess se:Operációs rendszer

Android 2.3.3

Megjelenés, kijelző

TFT érintőkijelző (3"-es, 320x480 képpont, 16 millió szín, kapacitív), Mobile BRAVIA Engine

Fotó

5 megapixeles kamera (nyolcszoros digitális zoom, érintőfókusz, arcfelismerés stb.)

Videó

HD felbontású videofelvétel (1280x720 képpont)

Internet

Szélessávú internet (HSPA 7,2 Mbps/5,76 Mbps) és Wifi

E-mail

Automatikusan beérkező e-mailek (push)

Zenelejátszás

Zenelejátszó, sztereó RDS FM-rádió

Memória

320 MB belső tárhely (microSD memóriakártyával maximum 32 GB-ig bővíthető)

Navigáció

A-GPS-vevő, Google térkép (internetkapcsolatot igényel)

Egyéb

1 GHz-es sebességen működő processzor, microUSB, Bluetooth 2.1, 3,5 mm AV csatlakozó, érzékelők (accelerometer, közelítés érzékelő, fényérzékelő), Facebook , G-Talk, G-Mail, YouTube, Twitter alkalmazások, Adobe Flash 10.1 támogatás

2011. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!