Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (Feltételek alul)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont venni magamnak, és 16 éves fejjel nincsenek nagy elvárásaim.

Eddig egy samsung e1150em volt, viszonylag új is, de az egyetlen jó benne hogy hetente egyszer kell feltölteni.Az mp4-em az már 3 éves és kezd elfáradni,sokszor befagy, anyám meg becsórta a fényképezőgépemet-persze az is saját pénzen vett, nem szeretem lehúzni a szüleimet ilyen téren-, ezért szeretnék egy olyan telefont amiben megvan a jó zenelejátszó és a jó fényképezőgép.

GPS és 3G, 2G nekem nem kell, wifi vevő ha van rajta az jó.

Azon kívül néha talán 1-2 ebookot olvasgatnék rajta, de az is ritka, ahhoz nekem nem kell extra nagy képernyő, a kicsi mp4-emen is olvastam és annak nincs 2 colos a képernyője.

Szóval zenelejátszó, ja igen, bluetooth, és jó fényképezőgép, örülnék ha tapiteló lenne.Ha olyasmi lenne mint a samsung s5230 csak jobb fényképezőgéppel az nekem tökéletesen megfelelne.

Mit gondoltok az m8910 pixon 12-ről?

Ja igen, az ár az teljesen mindegy, most van kb 400 euróm melóból.

L16


2011. jún. 19. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Xperia X8 az kell neked!!!
2011. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

xperia x8?:S az jó képeket csinál?:S na ne már:S

Akk inkább vegyél egy miniprot, abba f@sza kis fényképező van, vakuval együtt.

2011. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van samsung galaxy minim szeretem csak sokszor kell tölteni látod ez a baj az androidos telefonokal sokat kell tölteni :(
2011. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
samsung galaxy ace-t vegyél gyors, jo hardware, kezelő felület is jó, nem túl nagy, jó fenyképező szép ellenál a karcoknak 240 euróba kerül
2011. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!