Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8....

Hot_kiss kérdése:

Sony Ericsson Xperia X8. Mellette és ellene érvek? Miért vennéd meg és miért nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

X8....szórakozol?

Nem kell ilyen h pozitivum meg negativum

X8:

Kijelző felbontása: 320 x 480 pixel

Kijelző típusa: Kapacitív TFT (ez a jobb)

Színárnyalatok száma: 16 millió

Fő kamera: 3,2 megapixeles, fixfókuszos

Videófelvétel van (640 x 480 pixel)

x8-on természetesen van Wifi és Androidos OP rendszer ha fejedbe vetted hogy megveszed ne sokat szerencsétlenkedj rajta! :)

2011. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szijaelső. Köszönömelső. :'D Szépéjszakámleszelső! :'D



Többiekesetleg?

2011. jún. 20. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyanom volt, de számomra túl bonyolultnak tűnt, ezért 1 hónapon belül túl is adtam rajta, egyébként jó kis teló volt, de inkább x10-et vennék ha választhatnék. :)
2011. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem, akkor miért volt túl bonyolult neked?
2011. jún. 20. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok... Sztem a 2. válaszolónak azért volt bonyolult mert volt egy sima mezei telója és hirtelen a kezébe nyomtak egy Androidos okostelót...:) Am így tényleg egy kicsit bonyolult! :D Ha neked is sima mezei telód van akkor max 1 hét folyamatos használat, babrálat után nagyon könnyű lesz kezelni!
2011. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekelnek az ilyen telefonok nagyon és biztos, hogy egy hétig lesem fogom tudni tenni, még majd ha akarom se! :'D
2011. jún. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!