Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Champs telefon milyen?

Samsung Champs telefon milyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kinézetileg milyen, hanem pl: Milyen hamar merül le? Milyen képeket csinál? megvagytok-e vele elégedve? Gxors-e?
2011. jún. 19. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Jujj neeeeeeeeeeeee nagyon nagyon gagyi játéktelefon...Mintha egy 3-4 évesnek csinálták volna nagyon rosszra sikeredett!! :S Vegyél inkább egy Sony Ericsson Xperia X8-ast!!!
2011. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most van nekem ilyen telefonom! Én megvagyok vele teljes mértékbe elégedve.. Sony Ericson W205-öm volt, na annál ez sokkal de sokkal jobb, 1 csikot merült le 1 nap alatt, a másik meg lemerült egy nap alatt teljesen.. Nagyon megvagyok vele elégedve, de köszönöm hogy leírtad hogy neked milyen tapasztalatod van ezzel a telefonnal :-)
2011. jún. 20. 12:28
 4/4 ancsikah válasza:
Nekem Samsung Champ-em van és én nagyon megvagyok vele elégedve! Nincsenek benne felesleges dolgok! És elég szép képeket is csinál bár én sokat használm ezért 2és fél naponta töltenem kell de ha nem telefonálok sokat egy hétig is birja!
2011. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!