Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230-ra lehet wifi-t,...

Samsung s5230-ra lehet wifi-t, msn-t vagy valamit rakni?

Figyelt kérdés
Pár napja megkaptam ezt a telefontde sajnos nincsen rajta WIFI.. lehet rá rakni vagy bármi mást ami fontos?:D
2011. jún. 19. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze. Letöltöd őket a netről vagy megkérsz valakit, hogy küldje át bluetoothon...


Most komolyan? Tudod egyáltalán mi az a wifi? Mert ha igen akkor nem kérdeznél ekkora marhaságot.

Msn-t viszont lehet. Pl. aMSN vagy használod a neten az ebuddy.com-ot.

2011. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a telefonnal nem lehet ingyen netezni kivéve a t-mobilos facebook meg iwiw.
2011. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

már hiányzott ez a kérdés nagyon, alig vártam valaki feltegye.

Komolyan tájékozodjanak már az emberek. A wifi nem szoftver hanem hardver, vagy van vagy nincs, jelen esetben nincs, ÉS SEHOGY NEM IS LESZ!

2011. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Wi-Fi nem egy szoftver bakker...-.-" Előbb használj Google-t mielőtt ilyen hülyeségeket kérdezel...
2011. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Gondolkozz. Ha így menne, akkor minek raknák bele gyárilag? Kicsi ész kéne hozzá, hogy rágyere.
2011. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:
Bár sajnállak a telefon miatt, de reméljük, hogy nem hal meg a kijelződ gari után 2 nappal.
2011. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Annaxd válasza:
Na ide figyu! Nekem az a véleményem erről, hogy attól, mert megkédezett valamit attól még nem kell azonnal leszidni! Ha nem tetszik akkor ne nézzetek oda! Nem mindenki informatikus ám!!!!!!!! Bár tegyük hozzá szerintem eleve hülyeség telón netezni!!! Nagyon SZAR és NAGYON lassú! Nem látszik semmi, de ha ránagyítok akkor meg 5 másodpercenként húzhatom arrébb a képernyőt, nameg tegyük hozzá, hogy baromira kockás!!!!!!!! Végeztem!
2012. febr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bp1985 ***** válasza:

Bár tegyük hozzá szerintem eleve hülyeség telón netezni!!! Nagyon SZAR és NAGYON lassú!


Nem az 5110-es kijelzőjéhez kell mérni. Naponta netezek telefonról, se nem lassú, se nem szar, ahogy te írod...

2012. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Annaxd válasza:
Nem az 5110es- re gondoltam hanem az ilyen kissebb telefonokra mint az 5230- as! Meg a kissebb kijelzőlyűek! A gomboson se rossz egyébként csak hát... gépen a legjobb! Vitát lezértam!
2012. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!