Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam lg optimus...

Melyiket válasszam lg optimus 3d vs xperia arc?

Figyelt kérdés
Amikor neki imdultam akkor az arcot akartam mindenképpen mert nagyon ott van a szeren csak az egymagos proci ami nem tetszik de állítólag az is jó egy átlag felhasználónak viszont mikor láttam hogy van ez a 3d akkor nagyon megtetszett már majdnem meg is rendeltem de aztán mondom beszélek még emberekkel nagyon teszik a 3d viszont most is "nehéz" telefonom van és egyszerűen nem tudtam kibékülni vele hogy húzza a zsebem és azért a 3d is elég nehéz. Valamint 3d-nél még ott van az is hogy vannak hibái amiről még nem is tudunk viszont ha már ennyit költök rá a legújabbat kéne venni. Félek hogy nem tudnám kihasználni a 3d-t mert a képeket csak azon tudnám nézegetni viszont játszani jó lenne rajta. Nektek mi a véleményetek? Esetleg tapasztalatok? Értelmetlen válaszokat nem kérek!!!
2011. jún. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát fogós a kérdés ha az Xperia ARC és az Optimus 2X lenne a választás akkor biztos nyerő az ARC.Viszont a 3D-ben remélhetőleg javították a 2X hibáit és rátesz még egy lapáttal a 3D is.Szerintem ez esetben a 3D.
2011. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ezek közül én az lg-t választanám, a sony-t azért nem mert láttam egy videón hogy egy kicsit fakó a kijelzője mikor videót néztek rajta, de különben a sony is majdnemhogy tökéletes. Az lg az meg az első 3D-s mobil és biztos hogy vannak hibái.De nagyon gyors meg jól is néz ki. Ha lehetne mondani más mobilokat is akkor én a samsung galaxy s2-őt ajánlanám, mert az tökéletes. Meg ha tudsz még várni egy darabig és gyűjtögetni a pénzt akkor várd meg a sony ericsson leon-t mert az tökéletes lesz.

[link]

2011. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban a Leon tényleg jó lesz de elvileg most a Sony az Xperia Duo-n dolgozik ami elég biztatónak tűnik.


[link]

2011. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket ahogy néztem a két sony még nagyon messze van a megjelenéstől az egyik win 8-as akkor az majd csak 2014 környéke a másik is még ki tudja mikor jön de azért köszi. Néztem a samsung galaxy s 2-őt is de valahogy az nem ragadott meg. Várom még a további tanácsokat is. Az eddigieknek köszönöm. Az eszem a 3d felé a szívem az arc felé húz :( egyszerűen nem tudok dönteni.
2011. jún. 19. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor tervezed megvenni?
2011. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mostanában júli 9-én van a szülinapom ekörül szeretném venni. Miért tudsz valamit? XD
2011. jún. 21. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!