Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG OPTIMUS BLACK-et miért nem...

LG OPTIMUS BLACK-et miért nem ismrei fel a gép?

Figyelt kérdés
ha beteszed USB-vel, és nem reagál..:(
2011. jún. 19. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Előzőleg jó volt?

Usb driver van a gépen?

Telefon adattárolás módra állítva?

Vagy mi találjuk ki?

2011. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most próbáltam legelőször, és nem tudom mi az az usb driver:-?? nem értek az ilyesmihez, nem hiába kérdem..:D
2011. jún. 19. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A telefon mellé elvileg kaptál egy CD-t ha boltban vetted.

Azon vannak a driver nevű programok ami a számítógépen állít be fontos dolgokat a használathoz.

Nélküle nem fog menni.

2011. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Manapság nem divat CD-t adni a telefonhoz. EGy ilyen kaliberű telefonnál meg aztán pláne, hogy nem adnak semmit. Az LG oldaláról kell letöltened. Vagy keresel egy android usb drivert. Az is megteszi. Elvégre androidos a telefon.
2011. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De a gépe USB portjával is lehet gond.Például én a régi gépemen nem tudtam frissíteni a mobilt.
2011. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek ehhez...valaki elmondaná picit részletesebben mit kell csinálnom?
2011. jún. 23. 12:28
 7/7 anonim válasza:
1. bedugásnál nekem is szórakozott. :) én ezt csináltam : memkariról feltettem a gépre a pcsuite-t feltelpitett minden. (Még nem ismerte fel) kikapcsoltam a gépet a telót beállítottam hogy Csak Usb-s adathordozóként viselkedjen ( beállítások - > Memóriakezelő - > Csak adattár ) ezután kikapcsoltam a telót is. Bekapcsoltam mind2-t bedugtam leokéztam az adattárat. Ezután már működött. :))
2011. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!