Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható egy okos...

Mennyire megbízható egy okos telefon arckövetője?

Figyelt kérdés
Csak mert ma a barátnőmmel kipróbáltuk az arckövető módot, és amikor le akartam fotózni, bemért valamit a válla fölött az asztalon... Utána néztük jobban, és megint bemérte. Le akartuk fotózni, hogy megnézzük nagyobban, de abban a pillanatban, amikor fotóztam, eltűnt. Egy idő után észrevettük, hogy az asztalon lévő tárgyak mintha egy mosolygós fejet alkotnának. Barátnőm szétszedte őket, így már nem mérte be, majd megint összeraktuk, és megint ott volt. Lehetséges, hogy a tárgyak alakja által alkotott mosolyt mérte be? Utána rázoomoltam, és ugrált... Ez valószínűleg csak azért volt, mert újra bemérte, és kereste. Mondtam barátnőmnek, hogy most egyesével szedje szét a tárgyakat, és közben én megnézem, hogy mikor tűnik el. Szétpakolta úgy, hogy én közben figyeltem, de még mindig ott maradt. Visszaült mellém, amikor szóltam, hogy lehet, hogy a lámpa, de amikor felállt, hirtelen átugrott a négyzet a 20-30 cm-rel arrébb lévő porcelán nyúlra. Ilyenkor már inkább abbahagytuk a "szellem vadászatot".
2011. jún. 19. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint a nevéből ered, arc formát keres a képen.

Ha talál ráfókuszál.

Jogos a porcelán nyúl meg a többi a program részéről. Azt csak te tudod hogy az nem igazi arc.

Ha zavar, akkor kapcsold ki.

2011. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!