Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8-as...

Sony Ericsson Xperia X8-as mobilon hol találom az SD kártyán az egyéb mappát ahova a játékokat pakoltam?

Figyelt kérdés
Most vettem és még nem igazán találok benne dolgokat!Számítógépen keresztül felraktam rá az Angry Bird játékot az Other mappába és nem találom a telefonon!
2011. jún. 19. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet nem ismeri fel a memó kártyát
2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kéne egy fájlkezelő. Azzal meg tudod találni. De az nincs alapból a telefonon. Így használnod kell a Marketet.
2011. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is most kaptam. A tied is gyorsan merül?
2011. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is most vettem. :D igen gyorsan merül de csak 30% ig. am mi a neve a fájlkezelőnek ? mert nekem sem ismeri fel a SD kártyát. vagy mit lehet ilyenkor tenni? mert van olyan mappa hogy DCIM azon belül 100MSDCF oda tettem zenét és képet azt felismerte :) ez lenne a SD kártya? szóval ide lehet játékokat tenni vagy ez akkor mi?:)
2011. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fájlkezelőt töltsd le a Marketből. Úgy keress rá, hogy file manager.
2011. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
okkésoké :D és akkor mi az DCIM meg az a 100MSDCF mappa? az akkor nem a SD kártya?
2011. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda menti a telefon kamerájával készített képeket, videókat.
2011. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!