Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jóféle Navigáció Androidos...

Jóféle Navigáció Androidos telóra?

Figyelt kérdés
Érdekelne ,hogy milyen jóféle navigációs progi van androidos telóra pontosabban ( motorola defy). van olyan ,hogy dumál hogy menj xy m-t majd fordulj jobbra stb? mint normális gps-en? ha igen annak kéne a neve :D köszi
2011. jún. 19. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Defym van, hivatalosan nem adták rá ki az iGo8-at de én ezt használom. Kiválóan működik bár a PNA-s iGo szintjét nem üti meg. Azt viszont tudnod kell, hogy hivatalos forrásból nem beszerezhető.

Próbálgattam más navigációs progikat de nekem ez vált be.

2011. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt keresd IGOMayWay_8.4.2.139242..
2011. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem találtam a Market-ben IGOMayWay_8.4.2.139242


honnan tudnám letölteni?

2011. jún. 19. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint mondtam hivatalos forrásból nem elérhető, ez annyit tesz, hogy warezolni kell. Tehát torrent :)


torrenten csak ennyire keress rá "android iGo"

2011. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
yahm értem ,köszi. és usb-n melyik mappába kéne betegyem ,ha sikerül megtalálni? (eddig még csak market-en keresztül tettem rá alkalmazásokat,játékokat)
2011. jún. 19. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Torrenten keressél "android igo"-t, és felteszed... az enyémen olyan mint egy rendes GPS-en...
2011. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell csinálnod egy IGO mappát, a főkönyvtárba (valószínűleg: sdcard) és oda beteszel mindent, amit letöltöttél, a térképeket, és minden hülyeséget, és az .apk fájlt, ezek után ha még csak marketről telepítettél, akkor gondolom nincsen fájlkezelő progi a telódon, szóval marketről leszeded az ASTRO nevű programot. ha ez megvan, akkor azt megnyitod, és megkeresed az IGO mappában az iGo"yxyxyxy".apk fijl-t, és azzal tudod telepíteni... kilépsz az egész ASTRO-ból, és ott is van a programok között az iGo és fut... :)
2011. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösziszépen :D meg a többieknek is ^^
2011. jún. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!