Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy vs. HTC Wildfire S?

Motorola Defy vs. HTC Wildfire S?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
egyértelműen defy
2011. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Defy +1. Elég jól műküdik, de kicsit ki kell ismerni :)
2011. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Énis a Defy-t választanám.
2011. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
defy
2011. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább HTC

Nekem 2 motorollám volt egy V50 és egy V525

a V50 fél évig bírta a V525 kb.8 hónapig

2011. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az újabbak már jobbak de én akkor is a HTC pártján állok
2011. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kommentekből a Defy jött ki,de nem értem hogy jöhet az fel a HTC-re..
2011. jún. 19. 11:01
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért az ameriaki Motorola kicsit korábban került a szakmába, mint a kínai HTC. A gyártás helye persze mindkét esetben Kína. És a Motorola sosem arról volt híres, hogy gagyi minőségű lenne.

Tehát az utolsó kérdés inkább a "hogyan jött fel a HTC a Motorolára" lenne helyesen :)

A válasz meg azzal, hogy "óccó". Na ebben viszont odaver neki a Defy, ami a tudásához képest meglepően olcsó. Véletlen lett ilyen telefonom. Viszont a vodánál még mindig kártyafüggetlen amit adnak? Vett mostanában valaki? :)

2011. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igaz a ennek a HTC-nek 5x nagyobb a felvásárlása mint a Defynek nem véletlenül.
2011. jún. 19. 11:45
 10/20 anonim ***** válasza:
A HTC jobb minőségben szerintem mint a Motorola de nem ez volt a kérdés. Hanem az, hogy Defy vagy Wildfire S és a két telefon közül tudásban pedig a Defy jön ki győztesen. Ezért mondom azt, hogy Defy mert hasonló árban jobbat kapsz szerintem. Bár a Defy-nek is vannak gyengeségei nincs rá hivatalos 2.3 (a Wildfire S-en alapból az van) és a Defy alapból angol nyelvű. Szóval neked kell eldöntened, hogy megér-e neked a hardveri erőssége a Defy-nek, hogy azt válaszd a gyengeségei ellenére is. (Már ha a Defy-t szeretnéd)
2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!