Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S vagy Samsung...

Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Ha a kettesre nem tudok elegendő pénzt szerezni, akkor megéri az sima s is?
2011. jún. 18. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Nekemsima S van, de nagyon elégedett vagyok, egyedül a vakut hiányolom, bár azt is csak ritkán, mivel fényképezőgépet használok, ha megörökítek egy pillanatot.. Hű, de nagy különbség nincs a kettő között, szóval, tökéletes lesz az S is. :)
2011. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát azért rohadt nagy különbség van köztük...
2011. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igaz de nálam fontos a vaku de csak kibírom valahogy :)

meg azért ahogy láttam MediaMarkt-ban a sima S-t egyszerűen elájultam hogy ez is sok mindent tud. Ha tettek volna bele egy vakut akkor elfogadom :D de lehet így is elfogadom :) ja meg még az új TouchWiz is jó a GS2-ben...nálam nehéz a döntés :S

2011. jún. 18. 20:20
 4/8 A kérdező kommentje:
azért nagyon nagy különbség nincs. Maximum csak a RAM,Rom,kijelző,új touchwiz,hubok...na jó tévedtem :D tényleg óriási különbség van...de tényleg nem tudok dönteni :S
2011. jún. 18. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha a kettesre nem tudok elegendő pénzt szerezni"

Akkor most milyen nehéz döntésről is van szó?

Ha nincs pénzed a kettesre, hiába döntesz úgy, hogy te azt akarod...

2011. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Panda Péter ***** válasza:
ha fontos az átlagnál (jóval) jobb zenei kimeneti minőség akkor galaxy s. ha a sebesség a fontos, akkor s2. de egy átlag usernek a sima s sebessége is kellően elég, és ugyanúgy van már rá 2.3.
2011. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de a simába a kernel asszem nem tudja kihasználni a Wolfson-t
2011. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panda Péter ***** válasza:
voodoo sound mod kell rá.
2011. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!