Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? (többi lenn)

Figyelt kérdés

amit tudnia kell:


WiFi, GPS wifi nélkül is működő térképpel, min 3M Pixel kamera, ÉS NEM LEHET ANDROIDOS!!! + 140 000 Ft alatt


2011. jún. 18. 17:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
az előzőnek: ja csak azért nem jött ki most nyáron az iphone5, mert látták az SGS2-t, és fejlesztik még... szal kicsit lehagyta a konkurencia az iphone-t
2011. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, miért nem jó a kérdezőnek az androidos okos telefon.

Ha ezt akarja, akkor nézhet valamilyen Nokiát is, arra van még symbian.

2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jaja, vegye csak a kínai "papironokos" szarokat...
2011. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Az iPhone túl drága és 2 ismerősömnek volt, nekik se jött be

Az android pedig, most is épp egy Vodafone 845-öm van és Fagy, szaggat, rossz a fénykép, rossz a videó. és ugyan ezt hallom minden androidos telefonról. lehet hogy a 2.1 vagy a 2.2 már jobb, de én nem kockáztatok még egyszer!!!!!

2011. jún. 21. 14:59
 15/23 anonim ***** válasza:

Vodafone 845-öd van és ezzel leírod az Androidos telefonokat? Ezt ugyebár nem akarod komolyan gondolni?

A legolcsóbb Androidos telefon ami csak létezik (jó, nem rég kijött egy újabb, ami annál is olcsóbban nyomja a Voda, de az sem tökély), ezek után, ne csodálkozz, hogy kompromisszumokat kell kötni vele. Androidos telefonok közt, olykor ég és föld a különbség, ha egy komolyabbat veszel, annak sokkal jobb a teljesítménye (látom, a Samsung Galaxy S2-höz nem volt szerencséd). Hasonló, mintha egy netbook-ra rakod rá a Win7-et, vagy egy Sony Vaio-ra. Win7 mind a kettő, de utóbbin sokkal jobban ki tudod használni.

2011. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
NE a 845-ről ítéld meg az androidot. Az a telefon konkrétan egy fos. Akármelyik 30-40ezer közötti androidos is képes bealázni azt a telót. A lassulni mondjuk azok is belassulnak néha-néha (a drágábbak még annál is ritkábban) de szaggatni meg fagyni nem szoktak.
2011. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Az a telefon konkrétan egy fos. Akármelyik 30-40ezer közötti androidos is képes bealázni azt a telót."


- Észre vettem.

2011. jún. 23. 09:58
 18/23 A kérdező kommentje:

"Krekonex válasza:


Ezt én sem értem, miért nem jó a kérdezőnek az androidos okos telefon.

Ha ezt akarja, akkor nézhet valamilyen Nokiát is, arra van még symbian."


Tudom nagyon nézegetem a nokiákat. Egyenlőre talán az X6 ami jó lehet de a procija miatt még hanyagolom.

2011. jún. 23. 10:01
 19/23 A kérdező kommentje:

"Krekonex válasza:


Vodafone 845-öd van és ezzel leírod az Androidos telefonokat? Ezt ugyebár nem akarod komolyan gondolni?

A legolcsóbb Androidos telefon ami csak létezik (jó, nem rég kijött egy újabb, ami annál is olcsóbban nyomja a Voda, de az sem tökély), ezek után, ne csodálkozz, hogy kompromisszumokat kell kötni vele. Androidos telefonok közt, olykor ég és föld a különbség, ha egy komolyabbat veszel, annak sokkal jobb a teljesítménye (látom, a Samsung Galaxy S2-höz nem volt szerencséd). Hasonló, mintha egy netbook-ra rakod rá a Win7-et, vagy egy Sony Vaio-ra. Win7 mind a kettő, de utóbbin sokkal jobban ki tudod használni."


-Én nem próbálkozom még egyszer Androiddal! kész, pont!

Aki mégegyszer felhozza hogy "az android igenis jó" stb. azt jelentem a moderátornak!!!

2011. jún. 23. 10:05
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja, és mellesleg az android Google Maps-ot használ, és nehéz rá normális térképet szerezni!
2011. jún. 23. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!