Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace? Mondjatok...

Samsung Galaxy Ace? Mondjatok róla valamit?

Figyelt kérdés
most szeretnék venni, semmi rosszat nem hallottam róla, azon kívül, hogy gyorsan lemerül :)kérnék érveket és ellenérveket (hogy miért és miért ne vegyek ilyet) KÖSZI :D
2011. jún. 18. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden okosteló gyorsan lemerül. Rosszat én sem tudok róla mondani. Gyors, megbízható stb. és a tudásához képest nagyon olcsó.
2011. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta.
2011. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri az árát! Eddig én is csak jót hallottam volna. Nekem ami kicsit negatív, hogy nincs dedikált kameragomb. :D

De egyik osztálytársamnak Ace van, megfogdostam és szuper. ;)

2011. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ne vaegyél galaxy ace-t énis vettem de már annyiért veszel egy motorola defy-t ami 1000x jobb :D énis most adom el a galaxymat és veszek egy motorolát
2011. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tetszik nagyon a Defy, de angol a menüje, nem mintha nem tudnék angolul.... részleteznéd, hogy miben jobb a Defy?
2011. jún. 20. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én múlt hèten vettem meg. Már most nagyon szeretem. Szerintem jó választás... Eddig nem tudok hàtrànyt...nekem nagyon megfelel..:)))) örülök. hogy megvettem:))))
2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!