Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mire gyűjtsek?

Szerintetek mire gyűjtsek?

Figyelt kérdés
Most van kb 20.000 Ft -om. Mire gyűjtsek, mert több verzió is megfordult a fejemben? Leírom, hogy mikre gondoltam aztán írjátok meg szerintetek mejik legyen. 1.: Gyűjtök még 50.000 Ft -ot és veszek egy Nintendo 3DS -t, 2.: Gyűjtök még 30.000 Ft -ot és veszek (az N8 -amhoz) egy Nokia BH-905 -öt, 3.: Rárakok a telefonomra 3000 Ft -ot és rakok rá játékokat (ami 1000 Ft) a többit meg telefonálasra költöm. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 15. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet választ adni. Te tudod neked mi a jó. Például én egyiket se venném. De ilyen típusú elektronikai cikkek közül inkább majd ha kijön az új psp. De mondom mindenkinek más a jó.
2011. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőre.
2011. jún. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen a Nintendo 3DS.Hidd el, nagyon megéri az árát.Rengeteg játék van rá, és az E3-ra bejelentettek még jó pár csúcskategóriás játékot hozzá.Ráadásul a régi Nintendo konzolokról is lesznek játékok 3DS-re az e-Shop-on keresztül.
2011. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz az ÉRTELMES választ akkor 3DS -re gyűjtök (amúgy nem szeretem se a PSP -t, se magát a Sony -t.)
2011. jún. 16. 08:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt már a 3DS emrök írom, kb 6 napjz van meg most játékokra gyüjtök de azoknál tudom mit akarok venni kössz mindent
2011. júl. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!