Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok a Nokia 5800...

Tapasztalatok a Nokia 5800 XpressMusic-ról?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 13:08
 1/7 anonim válasza:
Nekem is Nokia-m van, de nem ilyen. Néhány barátomnak, ismerősömnek van ilyen készüléke, és az akkumulátor gyors lemerülésére panaszkodnak ill. a telefonálás közben elhalkuló hangra. Igaz lehet ez általánosan? Az eredeti kérdésre tudom, nem illik kérdést írni, de a további válaszoknál számítok ezek megválaszolására.
2009. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem szeretem a Nokiát! Tiszta macerás a bluetooth-on küldés :S. Meg az, hogy Média lejátszóból nem tudod elküldeni a zenét stb. Nem ismerek senkit se akinek ilyen telója lenne, de, ha te vérbeli Nokiás vagy szerintem hozzászoktál ezekhez a dolgokhoz! Nekem a Sony Ericssonok a tökéletesek, akár ki akár mit is mond! Jah bnöm is átváltott SE-ről Nokiára (7373-ra), de már megbánta...
2009. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van. Symbian rendszerü, olyan mint egy kis számítógép, a lehetősélgek végtelenek szoftver ügyileg. A kameráját mindenképpen érdemes kipróbálni vásárlás elött, mert nem készít valami túl jó képet, nehogy útólag érjen meglepetés.

A bluetooth-al nincs macera, de erre egy SonyEricsson fan csak igen lassan fog rájönni.

a zenét fülhalgatóval jól szólja. Nem iPod szint, de az átlag PC-k hangkártyájának minőségét és hangerejét eléri. A saját hangszóróján mesteri, én még ilyet nem hallottam, még az N95-nél is hangosabb, az Iphone-t pedig porba gyalázza.

Persze vannak hibák is. Pl az összes február alött gyárott készülékben rosz a telefonálós hangszóró. De ezt garanciába cserélik, szó nélkül.

A GPS Garmin-nal hibátlan, 5 pásodperc alat talál jelet, és kiválóan navigál. A Wi-Fi is kiválló, azonnal csatlakozik, nincs várakozási idő. A gyári webböngésző is kiválló, bár nagy oldalaknál instabil. És támogatja a Flash-t, egy youtube meg sem kottyan neki a bönészőn belül.


Rövoden ennyi. Én már égóta Symian mániákus vagyok, szerintem jó kis telefon, de talán érdemesebb várni áprilisig a Samsung OmniaHD-re. Ugyanulyen rendszer lesz benne, csak arősebb lesz a hardver.


Ha még többet akarsz a telcsiről olvasni: nokiaprogramok.hu -> 5800 fórum

2009. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. márc. 22. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:

15:15!

nekem 7373-am van és én is utálom. szépen van megtervezve a külseje de nagyon buta telefon. nagy nokiás vagyok, de volt már sony ericsonom. fél év után meghalt, míg a nokiáim eléltek 1,5-2 évig.

2009. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A nokiákkal általánosan nincs baj, a 7373 téll gáz, nekem régi 6233-as van a médialejátszóból is tudok küldeni bluetooth-on, és oan hangja van, nem is kell hifi, azon hallgatom a zenét :P Az egyik ismerősömnek a busz egyik kereke átment a nokiáján (xpress) és annyi baja lett h a kijelző bekrepált, garanciás volt, úgyhogy szinte ingyen meg lett csinálva a kijelző, más baja nem is lett! Naon durva! (asszem nokia 5310)
2010. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A NOKIA Vs. SE tekintetében ugyan nekem "csak" javás és hasonlóak voltak, pl k300-k310-k500-stb... de a nokiával összehasonlitva... hát borzalom... a 3210-3310-3410-3510i-6600-am egyszer nem volt szervizben pedig örületes iramban gyilkoltam öket, játék,telefon,stb... a két k-szériás SE-m meg 3 év alatt 8x látott szervizt... ennyit erröl... és mindezt úgy nyilatkozom h megvetem a nokiát....
2010. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!