Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Android telefonról...

Hogyan kell Android telefonról zenét küldeni Bluetooth-on?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fájlkezelőből szoktam. Egyszerűen megtalálom vele amit akarok és egyből küldhetem is.
2011. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menü share bluetooth
2011. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én SE X8-omon. a zenék listáján hosszan meg kell nyomni a küldendő zenét.. és feljön az hogy küldés vagy törlés.és nyilvánvalóan küldés..és értelemszerűen tovább.
2011. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,de sajnos egyik sem jó,a verzió 2.2 Froyo (LG P350)
2011. jún. 14. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem jó? Bluetooth van a telóban, 2.2-nél meg megy a fájlküldés. Akkor a hiba benned lesz nem a telefonban.
2011. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor sem jó,haveromnak megnéztem mobilján neki 1.6 android ott van külön médialejátszó,onnan lehet küldeni,de nekem külön van zene és videó lejátszó,(média nincs)és onnan nem tudok küldeni,videót is csak a galériából lehet,ott meg nincs zene csak videó és kép:S
2011. jún. 18. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
1.6 alatt nincs bluetoothon fájl küldés gyárilag. Akkor haverodnak fenn a Bluetooth file manager (vagy valami hasonló). Ha már sehogy nem tudod rávenni a telefont arra, hogy tudj fájlt küldeni akkor töltsd le te is ezt. Ha azzal se tudsz küldeni akkor benned lesz a hiba.
2011. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is LG P350-es telefonom van, énnekem is sokáig tartott míg megtaláltam. DE végül meglett, ez a program alapból telepítve van a telefonba.

Rámész a menürendszerre, és megkeresed a "ThinkFree Office" alkalmazást.

Itt tudsz zenéket, videókat küldeni, és itt találhatóak a fájlok/mappák is.

2011. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon köszi 00tamas00-nak. nekem is p350-em van és higgyétek el a hiba nem bennünk keresendő!!! magamtól nem jöttem volna rá, hogy ebbe a thinkfree office-ba kell belelépnem, pedig órákig kerestem és mindent megpróbáltam. köszi még egyszer! :)
2012. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!