Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini, SE x...

Csorby kérdése:

Samsung galaxy mini, SE x peria x8, ZTE blade? Melyik? Lent elmagyarázom!

Figyelt kérdés
nemtom melyiket vegyenm meg,tudom h már kérdezték páran itt gyk-n is utánnanéztem amit írtatok a telókról..nos az árakkal tisztába vagyok és azt ne írjátok h árba melyik éri meg..,csak arra vagyok kíváncsi melyik okosab és hogy mibe különbözik az okosaguk meg hogy melyiket ajánlanátok?a zte blade 1átalán nem ism,az alakja is hát..de ha okos akk az se zavar..na m1..pls választ!ja és előre is köszönöm szépen!ja amm a galaxy mini az ua mint a galaxy 3?
2011. jún. 14. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A Galaxy mini és 3 két különböző készülék. Mindegyik amit írtál androidos szóval nem igazán lehet különbséget tenni, hogy melyik az okosabb. Az X8 mondjuk abból a szempontból hátránnyal indul, hogy csak 2.1 van rajta és nem is lehet frissíteni. A ZTE-t lehet, a Galaxy mini meg alapból 2.2-es és lesz rá 2.3 hivatalosan. Persze nem hivatalos úton mindegyik frissíthető 2.3-ra akár már most is.

De úgy tudom, hogy ez is le lett írva az összes ilyen kérdésnél, nem csak az, hogy szinte mindenki a Blade-t ajánlja. Szóval értelme nem volt újra megkérdezned, mert ugyanazokat az információkat kapod megint.

2011. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is a zte jön be legjobban,de olyan fura formája wan,neked tetszik az alakja?
2011. jún. 14. 17:34
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és elwileg 2.2 nél már osztható a wifi?azt h értik,mit jelent?
2011. jún. 14. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ez a W mánia? Bu zi-e vagy? Komolyan mondom, nem lehet megérteni amit írsz.


Egyébként a ZTE Blade messze a legokosabb.

2011. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maka1234 ***** válasza:

Ne vegyél blade-t NEM VALAMI MINŐSÉGI MÁRKA!

Én azt vennék ezek közül a legkevésbé,a mini-nek képfelbontása :Sz@r,x8 se a legjobb de ezekközül talán az a legjobb.

Am ebben az árkategoriába az lg optimus one mindet viszi :P

nekem is olyan van :)

2011. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó akk javítani kéne a szövegértéseden..amm ösz 2x használtam W a sima V helyett ez nem nagy cucc... kb amm meg köszi a válaszodat.:)ja és amiket utoljára írtam azokra is pls válaszolj mert érdekel.:-)
2011. jún. 14. 19:32
 7/7 A kérdező kommentje:
ja már az utolsó előtti.., csak pont írtam..
2011. jún. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!