Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helo, mit csináljak?

Helo, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szoftvert frisitettem a samsung s5230 telómon,mindent követtem, ugy csináltam ahogy a leirásban volt

az volt benne hogy ha megvan akk a telcsi automat felkapcsol és minden szép és jó...csakhogy nekem elöjött egy rózasszin képernyő és 1 betöltödö kék csik...és ezentul semmi...mégcsak megse mozdul...:S szerviz kizárva...vlami ötlet?


2011. jún. 14. 14:43
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Egyáltalán nem volt garanciális a telefon? Bár ha az volt, már nem az ezek után. Valahogy tákold vissza a régit, és add oda egy hozzáértőnek. A neten rengeteg kamu leírás van, azokra nem érdemes hagyatkozni.
2011. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eszternagy válasza:
Vidd szervizbe, én is ugyanígy jártam a sonymmal, ezen már csak a szerviz segíthet. Kb. 3000-ért megcsinálják.
2011. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hoho,azt honnan tudhatnám meg hogy milyen volt rajta?
2011. jún. 14. 15:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy nagyin szépen köszönöm,ráraktad egy eredte frimware-t és jó lett...jobb mint volt! és már tudom is mit ba*tam el...még1x köszi!
2011. jún. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!