Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KE970 Shine vagy Nokia...

LG KE970 Shine vagy Nokia 6300? Melyik a jobb? Megbizhatobb?

Figyelt kérdés
No vagyok es nem nagyon ertek a telefonokhoz, ami nekem fontos, hogy egy ket kepet lehessen vele csinlani, memoriakartyara. Ezt mind a ketto tudja , igy nem tudok donteni.Hasonlo "tudasuak" ,segitsetek! :)
2009. márc. 21. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az LG-t én nem ismerem, nekem Nokia 6300 van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Fényképet, videót tudsz csinálni, rádó van benne, villogó hívás-és üzenetjelzés, és szerintem elegáns.
2009. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő jó telefon mert már mind a kettő volta kezemben ;)Végül is mind a kettő kb azt tudja mint a másik de valahogy egy nőnek jobban eltudok képzelni egy shine ke 970 mert az sokal elegánsabb viszont a Nokia az megbízhatóbb.Szóval azt neked kell eldönteni hogy melyik tetszik:)
2009. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dizájnban melyik jön be inkább? A felcsúsztathatós, vagy a sima? A Nokiák vitathatatlanul jobbak, de az LG sem egy rossz márka, tudok olyat, aki 100 Nokiáért sem adná.

2009. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt bajom az lg telefonokkal, minidg azt használtam éppen ezért.
2009. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt lehet a telefonokról olvasni :)

Nokia:

[link]

Lg Shine Ke 970

[link]

Itt elég sok dolgot leírnak a két típusról :)

2009. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia,én éppen a 3. LG telefonomat használom,szerintem nyugottan válaszd azt.eleinte énis tartottam tőlük,de ezentúl csak LG-t veszek..IMÁDOM =)
2009. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok , mindenkinek nagyon szepen koszonom a valaszat ! Eddig en is "Nokias" voltam, de nagyon megtetszett az LG, azonban nem tudom mennyire lehet benne megbizni. Most ugy nez ki a dolog, hogy kozel 12.000 HUF -ert lehetne egy Nokia es 30.000 HUF- ert egy LG. Koszonom a linket , megnezem. Szep hetveget nektek , azt hiszem a Nokia van nyeroben , de talan a masik noiesebb ... :))
2009. márc. 22. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!