Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8-ra PC...

Sony Ericsson Xperia X8-ra PC Companion telepítő hogyan?

Figyelt kérdés
X8 telóm van, de mióta root-oltam, ha rádugom PC-re, nem adja ki lehetőségként, csak a telefon csatlakoztatását meg töltését, a PC Companion telepítését nem, plusznak még a gyári háttérképek is eltűntek a telóról. Ezt vissza lehet valahogy állítani? Gyári beállításokkal már próbálkoztam, de semmi. Köszi előre is!
2011. jún. 12. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Unroot. A z4 rootban van ilyen opció.
2011. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, félig meddig segített. A háttérképeket elő lehet hívni, de az Album alkalmazásban továbbra sem jelennek meg és a file managerből sem érhetőek el, és a PC-progit sem tudom már telepíteni a telóról. Pedig nem úgy estem neki, h nem olvastam eléggé utána, meg nagyrészt értek is az ilyesmihez. Na mindegy, de az bizti, h soha többé root.
2011. jún. 13. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Rootolás után még csináltál vele valamit? Mert egy rootolt telefonnál egyedül a sxoftverfrissítés nem megy minden másnak mennie kell.
2011. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
App2SD miatt volt a root, csak annyit csináltam vele, ami ahhoz kellett még, hogy a karira tegye a teló a progikat.
2011. jún. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!