Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » W910 memóriakártya formázáshoz...

W910 memóriakártya formázáshoz van ötletetek ha?

Figyelt kérdés
W910-em van. Használtan vettem de most telepítettem rajta újra a szoftvert, és nem tudom formázni a Sony 1Gb M2-es kártyámat mert a telefonzárkódnál nemfogadja el a 0000-t ami általában minden telónál be van állítva =( Gépen, sajátgépben meg nem cserélhető adathordozóként vagy meghajtóként kezeli a telómat hanem lomtár meg verérlőpult mellett van egy fájl, vagyis az egyebek mellett... Megnyitom és ott van külön a telefon és a memóriakártya, mintha mappák lennének és nemlehet formázást választani, nincs ötletem hogy hogyan tudnám formázni a kártyámat :S Tudtok segíteni?
2011. jún. 12. 21:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Megvan, ha kikapcsolva dugom az adatkábelre akkor a telefon és a memóriakártya is cserélhető adathordozóként van jelen, és formáztam, már csak az agáz h kiírta h nemmegfelelően lett formázva....... de működik teljesen =)
2011. júl. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!