Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom azt irja...

Balog Laci kérdése:

Androidos telefonom azt irja ki ha telepiteni szeretnék egy játékot, hogy kevés a memoria. A kártyán (sd) van még majdnem két giga hely?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom akkor a telefon memoriába telepiti a cuccokat!Hogyan tudom átmásolni a kártyára,illetve,hogy oda telepitse a cuccokat?Xperia X8-as teló.
2011. jún. 12. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak Android 2.2-vel lehet megcsinálni, hogy SD kártyára másolhassad és a kártyára telepítsd egyből.Az X8 meg ha jól tudom nincs hivatalos támogatottsággal 2.2-es Android
2011. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag sehogy. Rootolnod mindenképp kell. Aztán vagy felteszel egy 2.2-es romot, vagy app2sd script és memókártya egy részének particionálása ext-re. Javaslom, hogy nézz szét a sony ericsson fórumokon.
2011. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég új még ez a teló és ha most bármit is felakarok rá tenni (2.2 droid) akkor a gari úszik!igaz?tehát meg kell gondolni mit is szeretnék!
2011. jún. 12. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. De minden visszaállítható gyári állapotába.
2011. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.2 -vel nem kell rootolni, alapból át tudod tenni az SD -re a cuccokat.
2011. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem csak 2.1 van.
2011. jún. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!