Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefon utólag függetle...

Ha egy telefon utólag függetlenítve van, akkor utána tudnak keresni ímei szám alapján?

Figyelt kérdés

Napokban elhagytam a telefonomat, és nem olyan rég függetlenítettem ki, haveromnál!

Ímei szám alapján utána lehetne nézni hogy hol lehet a telefon? Vagy kinél?

valahogy utána lehetne járni?


2011. jún. 12. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fog vele foglalkozni, felesleges.
2011. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Még mindig nem az amerikai filmekbe vagyunk, hogy beütöm, és megmutatja.
2011. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam erre, mert állítólag egyik haveromnak így találták meg a telóját, egy pláza használt telós üzletébe! :\

Ő mondta hogy ha megvan az Imei száma a telónak akkor utána lehet nézni!

De akkor ez nem lehetséges, mi? :\

2011. jún. 12. 14:34
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Max akkor, ha esetleg éppen azt a telefont ellenőrzik. Ott annyi lehetett, hogy a bolt kapott egy ellenőrzést, sé megtalálták. Tiltsd le, aztán ennyi. Sokmindent nem tudsz csinálni. Milyen telefon amúgy?
2011. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel az imei a készülék száma, és teljesen mindegy milyen egyébként nem éppen legális dolgot csináltál vele.

Más kérdés, hogy a kutya sem fogja keresni. :D Max tényleg véletlenül egy ellenőrzés során.

Amúgy imai alapján csak azonosítani lehet a készüléket, bemérni cellainfók alapján szokták, ahhoz viszont elég indokolt eset kell, miniszteri és nyomozó hatósági engedéllyel, nemzetközi bűnüldözés kapcsán. Nem egy max 150ezres eltulajdonított teló miatt.

Inkább járd körbe a helyeket, ahol jártál, pont van egy kérdés kicsit feljebb egy buszon talált telóról. Nem a tiéd? XD

2011. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem... hát akkor annak annyi!

Nem utaztam már buszon nem is tudom mióta :)

jó is lenne ha így megtalálnám, egyébként nem volt egyáltalán drága teló, nem is maga a telefon fontos nekem hanem a tel. számok, adatok meg ilyenek!

2011. jún. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!