Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE. Mi a...

Samsung Galaxy ACE. Mi a véleményed erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy nagyon sokáig bírja egy töltéssel, YouTube-on meg láttam egy videót, amin azt mondták, hogy kb 1,5-2 napot bír ki. Meg töltéskor felmelegszik az aksija és átmelegszik a hátlap is. Ez tényleg így van? Van valami egyéb negatívum evvel a telefonnal?
2011. jún. 12. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó telefon uncsimnak olyan van. Nekem Samsung Galaxy 3 és nekem is felmelegszik töltés-kor a hátlap de az normális.
2011. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy Nokia E52 és ez a telefon között gondolkodom. Tudom, nektek nem tetszik a másik telefon (legalább is sokatoknak), de ha belegondolok, a Nokia egy minőséges telefon (nem mintha a Samsung nem lenne az). Hosszútávra akarok telefont venni, nem 1-2 évre. Az ACE-ről sok rosszat hallottam, ellenben az E52ről csak annyit, hogy lassabb, mert symbianos.
2011. jún. 12. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Annál sokkal jobb a Galaxy Ace.
2011. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Galaxy ACE: Hatalmas, könnyebben betöröm a kijelzőjét, felmelegszik, nem bírja sokáig az aksi, drágább.


Nokia E52: Ez a telefon is nagy, de nem akkora. Különösebb problémát még nem hallottam rólam (ha valaki tud, írja).

2011. jún. 12. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

" Senkinek nem ajánlom ezt a " telefont "!


kb fél éve van meg és most viszem majd harmadszor szervizbe!


Nagyon sokat vártam tőle, de hatalmasat csalódtam.Rengeteg a széria hibás! nekem azt mondták hogy kicseréltek benne ezt-azt de semmi, mindig csak rosszabb!1 darab zene átküldése alatt 4 szer kapcsolt ki utána egyből vissza!Gondoltam szólok, de valószínű, hogy nem csak én vagyok így! "



" a telefon borzalmas, senkinek nem ajánlom, múltkor elkezdett lefagyogatni, bevittem szoftvert telepíteni és azóta meg bármilyen videó nézés közben (youtubo-on is) kikapcsol magától.... bánom a vételt "

2011. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Furjadék* ***** válasza:

Na, hálistennek itt a napi Android huszár:D

Gondolj bele:nagyon szép telefon, full fémház, és 20percbe telt előkeresni 2 problémát a kedves rooney-úrnak:)


Nemaztmondom hogy az ACE nemjó, csak nekem alapból nem szívem csücske az Android, főleg a Samsung kezelőfelületével.

2011. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kerestem 20 percig csak megnéztem egy videót youtube-on a Nokiáról és ott írták. :D


De ha nem tetszik az Ace akkor vedd nyugodtan a Nokiát biztos, hogy nem mind rossz.

2011. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!