Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 mini...

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro tulajdonosok, nektek se stimmel valami a mobillal?

Figyelt kérdés
Mert imádom ezt a telót,nemrég kaptam,csak az a baj vele,hogy néha meghülyül:minden alkalmazás leáll,még a főképernyő is, és utána kezelhetetlen. Kikapcsolom,utána vissza,és nem akarja a jót. Utána még magától megcsinálja ugyanezt ötször.. Mi lehet a baj?
2011. jún. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éve van ilyen telefonom, de még ilyen nem fordult elő. Amikor sokáig nem kapcsolom ki, van olyan, hogy lefagy a telefon vagy nem azt csinálja, amit én szeretnék (pl. nem csatlakozik a wifihez). Ilyenkor 1 napig kikapcsolom aztán jó miden :)
2011. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja,ilyen nekem is szokott lenni. lehet,hogy az a megoldas :) koszi
2011. jún. 9. 15:26
 3/4 kolo ***** válasza:
50%
Ez a Sony Ericsson hülyesége. Elcsesztek valamit az optimalizálásnál. Elég sok embernél előfordul, van rá valami bugfix, de az nem hivatalos, ha ezt felrakod, bukod a garit. Vidd be szervízbe, hogy frissítsék, vagy nyomjd egy hard resetet.
2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja. Elozo mobilom is Sony Ericsson volt,az is szarakodott allandoan.Hat,neten vettuk,van hozza egy eves garancia,ma felvisszuk a szallitohoz, es megjavittatjak. Ha azutan is elromlik,marad a szerviz. Koszi a valaszt :)
2011. jún. 10. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!