Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell szignózni? SOS!

Hogyan kell szignózni? SOS!

Figyelt kérdés
Nokia C7-esem van és találtam rá egy nagyon király témát, de tanúsítványhibát ír ki, tehát szignóznom kellene de fogalmam sincs hogy kell. Nincs valami nagyon egyszerű módszer ilyen technikai analfabétáknak, mint amilyen én is vagyok?:) Lehetőleg ne tegye tönkre a telcsim.
2011. jún. 8. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nokiaprogramok fórum. Ott mindent megtalálsz.
2011. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok kiigazodni. Millió féle ötlet van ott és nem is igazán találok a telefonomnak megfelelőt. Olyantól szeretnék tanácsot, aki már csinált ilyet és egyszerűen, érthetően el tudja magyarázni.
2011. jún. 8. 20:09
 3/10 Furjadék* ***** válasza:

[link]

Itt regisztrálj, add meg az adataid, a telefonod adatait, és már szignózhatsz is.De ha jóltudom 24óra kell, hogy kiállítsanak neked egy szignófájlt, szóval annyiot várnod kell.

2011. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez garancia vesztéssel jár?
2011. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Furjadék* ***** válasza:
Nemhiszem.
2011. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem jár gari vesztéssel
2011. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt írja: Sorry. The administrator has banned your IP address. To contact the administrator click here. Mi baj lehet az IP címemmel? 2 különböző nettel is próbáltam, mindkettőre így reagál.
2011. jún. 25. 19:45
 8/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne a dolog, én GPS-t akarok tenni a telómra, de én sem tudom hogy kell szignózni. Regisztráltam az oldalra, de onnan hogyan tovább?
2011. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok...én regisztráltam az oldalra és a telefonom adatait is beirtam...de amikor leokéhom hogy kész...utánna egy náblázatot ad be...itt mit csináljak???
2012. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
s^3 ra van egy egyszerű hack mód. Asszem a smartnews en olvasta. Csak egy vírusírtó kell hozzá, meg pár apróság. Ott nézz szét.
2012. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!