Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mar regebb ota nem toltottem...

Mar regebb ota nem toltottem a mobil telefonom kartyajara, Domino kartyara, megszunhet?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, es a magyar Domino kartyat beszoktam rakni, kapok ra sms-t otthonrol. Viszont most par napja nem erkezik ra semmi, pedig varok valahonnan. Most jutott eszembe, talan azert mert nem toltottem ra penzt, es a kartya lejarhatott? Mit csinaljak, ha most lesz ra toltve, mukodni fog ujbol?
2009. márc. 19. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban 1 év a rendelkezésre állási ideje a SIM kártyáknak. Ha az egy év letelt, tudtommal megszűnik a szám, maga a SIM érvénytelen lesz, újat kell venni, és azt beletenni a telóba és aktiválni.
2009. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valoban 365 nap a rendelkezesre allasi ido es ha lekered a magyar halozaton az egyenlegedet , ezt mindig kiirja melle, hogy meg meddig ervenyes. En is kulfoldon elek , de szerencsere nekem az otthoniak meghosszabbitjak ! :)

Ha jol tudom elofordulhat , hogy meg tudod hasznalni , fokent ha a sajat nevedre szol , de most kell cselekedned es addig ameddig nem beszeltel az ugyfelszolgalattal ne is toltsd fel, nehogy karba vesszen.

2009. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Ez toltos, nem elofizeteses kartya, szerintem lejart, ma szoltam valakinek, hogy toltson ra otthon, majd meglatom. Elfelejtettem, ez az igazsag, es epp egy eve voltam otthon, akkor ugye toltottem ra. Szerintem vege a kartyamnak(((((
2009. márc. 19. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen ki lehet deríteni. Tedd be a kártyát, és csörgesd meg magad/kérj meg valakit, hogy csörgessen meg. Így nem kerül pénzbe, ha nem veszed fel. Ha nem csörög ki, akkor vége.

Egyébként a vodánál a lejárt kártya térerőt sem kap, nem tudom, hogy a t-nél hogy működik.

2009. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De meg ám megszünhet atól is füg mekkora pénzt töltötél rá de sms ben midig kiirja a rendelkezésrte áló idöt.
2012. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!