Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus One (P500) vétel...

LG Optimus One (P500) vétel előtt állok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményeket szeretnék kérni a telefonnal kapcsolatban,(játékok, kezelhetőség, esetleges lassulások, zene hallgatás szempontjából milyen /gondolok ezalatt a külső hangszóróra is/, stb.) rengeteg tesztet, és itt is rengeteg témát olvastam a telefonról. Tudom vannak problémái a készüléknek, nekem a legnagyobb bajom a Kernel hibája, (úgy olvastam, hogy ha hozzá érünk a kijelzőhöz a proci teljesítménye elég keményen felkúszik, ezért van lagg a játékok alatt) de szerintem ez orvosolható. Telenornál most 15.000 HUF-ért hozhatnám el, ennyit szerintem mindenképpen megér. [ZTE Blade tulajdonosok/rajongók kíméljenek, ismerem nagyon jól azt a készüléket, ott sincs kevesebb baj a telefonokkal, akár az LG-nél :) ]

Válaszotokat előre is köszönöm! :)


2011. jún. 6. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nem rossz telefon sőt egész jó bár én nem vennék LG-t de attól függetlenül lehet jó telefon.
2011. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!