Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KP500? Bevált Nektek?...

LG KP500? Bevált Nektek? Megérte az árát? Hol lehet rá témákat letölteni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Szia! Témát nem lehet rá tölteni, ami elég nagy baj. Jó kis telefon, én szeretm.
2009. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem egy kissé lassúnak tűnik, vagy nem jól nyomogatom.. még szokni kell.
2009. okt. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó teló de a QWERTY-nél nagy az esély,hogy mellé nyomsz
2010. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon jó telefon.

Nekem megérte.

Nagyon szeretem nincs vele semmi bajom.

Ha van még kérdésed akkor írj e-mailt.

2010. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát persze, hogy megérte az árát! :D 1 bajom van vele, hogy scak 2 téma van rajta, és nagyonngayon hasonlít, de valahogyan netről lehet rárakni témát, mert már találtam, csak még mindíg nem jöttem rá, hogy hogyan kell rárakni, hogy működjön is.

De egyébként nagyon jó telefon, nekem rózsaszínbe van, azon kívül még van: fekete-szürke, nagyon sötétbarna-piros, rózsaszín, ezüst, láttam olyan kiírást Media marketbe, hogy Gold (arany). De persze, ha nem pannonnál, t-mobilnál, vagy vodefone-nál veszed, hanem kártyafüggetlenül, akkor drágább.


témákat itt találtam, dee, mint mondtam, nem tudom, hogy hogyan kell ezt csinálni xD:


www.mylgcookie.com

(ajánlom, hogy regisztrálj, mert ezen az oldalon anélkül, úgy nem tudsz kezdeni semmit!)

2010. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!