Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4. ELtünt az üzenetek...

Iphone 4. ELtünt az üzenetek ikon. Hogy hozható vissza?

Figyelt kérdés
Rendezgettem az ikonokat,mappákba akartam csoportosítani és egyszercsak észrevettem mintha eggyel kevesebb lenne és az üzenetek ikonom eltűnt. Ha kétszer megnyomom a főgombot,hogy megnyissam a futó alkalmazásokat akkor ott van, de onnan nem tudom vissza kihúzni. Mitévő legyek?
2011. jún. 5. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg iTunes-sal abban is tudod rendezni az ikonokat. Egyébként nem lehet hogy beleraktad egy mappába ? Mert az alap ikonokat nem is engedi törölni. Esetleg próbálj meg egy újraindítást.
2011. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem valahogy sikerült létrehoznom egy mappát, pedig nem is akartam és bele került két ikon, azt hogy a fenébe lehet kiszedni a mappából ?
2012. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!