Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S2 1 év...

A Samsung Galaxy S2 1 év múlva kb mennyiért lesz kapható?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ez is egy költői kérdés
2011. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 350-euro lesz 100 000ft
2011. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lill* válasza:
csak 1 év múlva lesz kapható ? :O
2011. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudod értelmezni a mondatot kedves utolsó.

Ott van az, hogy 1 év múlva mennyiért lesz kapható, vagyis azt jelenti, hogy 1 év múlva mennyi lesz az ára, de sajnos problémád merült fel ezzel a csekély mondatocskával.. :/

De látod, erre sem tudtál válaszolni, mert csak a hibát keresed a mondatban, s a végén kiderül, hogy benned van a hiba, de ezt is más mondja, mert nincs képességed felfedezni magadban. De am, ha a másik válaszoló tud rá válaszolni, akkor gondolom neked sem lett volna gondod vele, kivéve, hogyha azt sem tudod, hogy mi az a telefon, amit ezek után már nem hinnék, hogy ismernél..

2011. jún. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!