Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S? (Kérdésed túl...

HTC Wildfire S? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
megéri megvenni, vélemények, tapasztalatok
2011. jún. 4. 10:39
 1/10 Furjadék* ***** válasza:
Sztem megéri!Egy nagyon jó kis telefon, és Sense felülete van, tehát nem az ocsmány TouchWiz meg ilyenek!
2011. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Megéri! csak gsm boltokban drágán adják gyári dobozban..(ezeket az árakat persze nem tüntetik fel csak ha rákérdezel) vodánál meg t-nál van sajnos telenornál nincs.
2011. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mér érné meg? teljesen túl van árazva egy ace-hez képest. és az ace-re 10 perc alatt rá lehet tenni a sense felületet launcher pro-val...
2011. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a t-mobilnál van és nem is olyan drága

itt a link: [link]

2011. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Furjadék* ***** válasza:
Nekem az SonyEricssonokkal csak rossz tapasztalatom van, illete ha buheráltan teszed rá, akkor nemlesz ugyanolyan, mint egy gyári.Csakis ezért éri meg, megpersze HTC.
2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de 62k-ér akkor sem éri meg ez a cucc...600 mhz-es proci ennyiért Androidon, aminek azért ennél nagyobb procira van szüksége? Meg 3,2 hüvelykes kijelző ennyi pénzért kicsit vicces...


a Blade a kamera kivételével jobb performance-ot hoz 38k-ér...

2011. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20



Milyen Sony Ericsson? A Samsung Galaxy Ace-ről beszéltem.

2011. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Ace tényleg egy jó telefon, de a HTC megbízható, és jó készülékházakat csinál, ezzel a telefonnal 2-3 év múlva sem lesz semmi bajod, persze ha nem dobálod.
2011. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az Ace-el se lesz, ha vigyázol rá. És egy gyorsabb, jobb kijelzővel ellátot (szerintem még külsőre is szebb) mobilt kapsz.
2011. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Furjadék* ***** válasza:

Uhh, boccs, keverem a dolgokat:D

Túl sok tesztet olvastam el egyszerre:/

2011. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!