Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni?

Mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Eladnám régebbi, 6230i mobiltelefonomat, amelynek számlapja ezüst, hátlapja fekete, szép, megkímélt állapotú. A készüléket 2006-ban használt gsm boltban vettem, megbízható, akkumlátora kb 2-3 napig bírja még, eredeti tartozékokal adnám, amely headset és MMC kártya (512MB).


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. jún. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
4 és 8 ezer forint között árulják, állapottól és tartozékoktól függően.
2011. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Inkább megtartanám a helyedbe emléknek:)
2011. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó állapotú, karcmentes. Az akkumlátor "kicsit" a gyenge pontja, de ez ennyi idő után óhatatlanul előjön...


Egyébként azt elfelejtettem írni, hogy gyárilag kártyafüggelten a készülék.


Utolsónak: Kedves a hozzászólásod, de nekem most inkább a pénzre lenne szükségem, mint emlékekre.:)

2011. jún. 2. 23:46
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az "utolsó hozzászóló" nem kedveskedni akart. egy ilyen típusú készülékért nem adnak sok pénzt. én úgy gondolom nem érdemes vele küszködni. így vagy leteszteled hogy mennyire ütésálló betonon vagy meddig bírja víz alatt. Ha el akarod adni akkor kapsz érte kb 5 ezer forintot, ráadásul szerintem senki sem fogja megvenni. azért sok sikert az eladásban.
2011. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1000-3000 forintot ér, de hajrá
2011. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló egy vadbarom.

A készülék ára jelenleg 4 és 8 ezer forint között van.


Íme: [link]


A leírásod alapján a tiéd inkább a felső küszöbhöz áll közelebb.

2011. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!