Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Halotam h a vodafonál is van...

Halotam h a vodafonál is van facebook, hogy lehet ingyenesen elérni? Egyáltalán ellehet valahogy?

Figyelt kérdés
olvastam van olyan internet díjcsomag ami nagyon kicsi de ingyen van,azzal is meg y a facebook?
2011. jún. 2. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tényleg baromi nehéz volt beírni a google-ba, hogy

'vodafone facebook'


itt van:

[link]

havidíjas díjcsomagoknál egyes oldalak (facebook, twitter, Neptun, ETR) böngészését nem számítják fel

2011. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az a Surf tarifa. Nem is tudom mennyi a havidíja (vodafone oldalán megnézheted), de van benne 100MB mobilnet, de a facebook (a rendes mobilos, nem az amit a T-seknek van), a twitter, a neptun és az etr (ez utóbbi kettő csak akkor érdekes ha fősulira, vagy egyetemre jársz és a két rendszer közül valamelyiket használja a suli) adatforgalmát nem számítja bele ebbe a 100 megába.

De ha te csak azért rendelnéd meg, mert a facebook adatforgalmát nem számolja bele akkor fölösleges.

2011. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az előzönek köszönöm az értelmes választ :D
2011. jún. 2. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:

azért remélem megnézed amit én linkeltem... nem csak a surf csomagban van ilyen, aminek mellesleg 3500 Ft a havidíja


Vodafone TWEET - havidíja 2500 FT

Vodafone TALK - havidíja 5000FT

Vodafone TWEET Surf - 3500 FT

Vodafone Talk surf 6000 FT

2011. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


ezzel lehet ingyen használni a facebook ot?

2011. jún. 2. 20:54
 6/12 A kérdező kommentje:
kösszi !
2011. jún. 2. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Ha mobilodon nézed (de ott is, meg van határozva az, hogy pontosan melyik programmal és a Youtube videók már nem számítanak bele).

2. Ha valamilyen, havidíjas, vagy feltöltőkártyás internet díjcsomagod van, de az internet napijegyek már nem számítanak.

2011. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De amit elöb leirtam azonaz oldalon 10KB ingyen lehet netezni.az nem jó a facebook ozásra?
2011. jún. 2. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a facebook-ot azzal adatforgalmat generálsz (mint bármilyen más weboldallal amit megnézel) amiért fizetsz. Ha megrendeled azt a csomagot amit belinkeltél akkor a benne foglalt adatforgalmi korlátot szabadon felhasználhatod. Nem csak a facebookot hanem bármi más oldalt is lazán megnézhetsz és nem kerül plusz pénzbe. Viszont ha jól láttam 5MB. Na ez kb. arra elég, hogy szinkronizáld az e-mailjeidet pár napig. Egy nap ránézel kb. 2x-3x a facebookra aztán kész kifújt, nincs tovább.

Akkor már inkább a surf csomag, aztán netezz még amennyit akarsz a telón, meg persze 100%-ban lebeszélhető a havidíj.

2011. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kössz
2011. jún. 2. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!