Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (lg optimus one), Miért nem...

Maka1234 kérdése:

(lg optimus one), Miért nem kapcsol be a telóm?

Figyelt kérdés
Hallotam hogy szofterhibás alapbol a telefon , miszerint azért nemjók a játékok mert hozzáérek képernyőhőz CPU 100% on pörög és akadzozik ezért folyamodtam a frissítéshez-e szerint http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. (4.) Most ott járok ho a telefon bekapcsolásakor kijön hogy lg azt jólvan.... ez az után jött ho romk managerbe második utasítás után
2011. jún. 2. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most ott járok ho a telefon bekapcsolásakor kijön hogy lg azt jólvan.... ez az után jött ho romk managerbe második utasítás után0


És mi a mondat vége?

2011. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát az lényegtelen mert azvan ho nemkapcsol be erre szeretnék választ kapni ho mi a megoldás mert csak lg - ig kacspol be
2011. jún. 2. 15:33
 3/16 anonim ***** válasza:

Eddig mi az amit megcsináltál? Mert valahogy ez nekem nem esett le az utolsó mondatodból.

Amit megpróbálhatsz az az akis kiszedése majd berakása. Még amikor sokat foglalkoztam Sony ericssonokkal nem nagyon akartak elindulni szoftvercsere után csak az aksi újra berakása esetén. Itt is megér egy próbát.

2011. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nah hát írja a csávó hogy a rom managerbe a Ez a moddolt kernel. Rom managerben rámész arra hogy reboot into recovery, ott meg arra h install from sd card, kitallózod a kernelt, kérdésnél kiválasztod a yes-t és megvárod míg feltelepül. nah igen ujraindult de már csak addig jut el ho lg azt várhatok semmi nem történik.. éscsak ugy lehet kikapcsolni ho aksit kiveszem
2011. jún. 2. 15:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Aksi ki aztán be és a hangerő le, home gomb és a bekapcsoló gombot egyszerre nyomd le. Elméletileg megint a recoverynek kell ilyenkor bejönni. Tedd újra a kernelt aztán csináld végig a wipe-okat (wipe data/factory reset, wipe data cache, wipe dalwik cache). Ha így se megy akkor tedd vissza a gyári kernelt.
2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hiába nyomom le a gombokat nem történik semmi am meg a gép nem észleli
2011. jún. 2. 16:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Addig kéne nyomni őket (egyszerre) amíg be nem jön valami. Nem csak egyszerűen megnyomni őket.
2011. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kb egy félpercig?
2011. jún. 2. 16:38
 9/16 A kérdező kommentje:
ha hiába nyomom sokáig akk nagyobb bajvan?
2011. jún. 2. 16:51
 10/16 anonim ***** válasza:
ja.
2011. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!