Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20-as vagyok. Melyket hívom...

20-as vagyok. Melyket hívom olcsóbban?

Figyelt kérdés
30-ast,70-est vagy a vezetékest?
2011. jún. 2. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább a gyakran ismételt hülyeség kategória. Unalomig rágtuk már, hogy ez díjcsomagtól függ, nem elég idevetni, hogy húszas vagyok. Na és akkor mi van? Tudni kell a díjcsomagot, ha meg azt tudod, abban benne van. Ja, hogy nem ismered! Azt egyáltalán tudod, hogy kártyás vagy vagy előfizetéses? Minek neked mobiltelefon, ha lóf@szt se értesz hozzá? Csak villogni kell a készülékkel? Na ezeknek nézz utána, aztán magad is megtalálod a választ.
2011. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jólvanna úgytudtam -amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!- de mindegy amúgy meg előfizetéses vok
2011. jún. 2. 14:29
 3/7 anonim válasza:
általában mindenki azt hívja a legolcsóbban ami magának is van, így te a 20-ast.
2011. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egyszer megkérdezem: milyen díjcsomagban?
2011. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vannak olyan baromira egyszerű információk amiket simán meg lehet találni a neten. Ilyen az is, hogy milyen percdíjakkal beszélsz. Ehhez semmi mást nem kellene tenned csak elmenni a szolgáltatód (jelen esetben a telenor) honlapjára. Itt minden adatod megtalálsz. Ha meg gondod lenne az értelmezésével akkor azt nyugodtan megkérdezheted.
2011. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Amit máshol nem mertél... az nem arra vonatkozik hogy ész nélkül lehet ide írni.


A hasznos válaszhoz azt kell megadnod hogy milyen díjcsomagod van.

Ha ez nem megy, akkor keresd ki magadnak itt: [link]


Annyit segítek, hogy a hálózaton belüli hívás az a telenoros számokra vonatkozik.

A hálózaton kívüli pedig a 30-as és 70-es együtt.

Ha azt látod hogy belföldi hívás díja, az arra értendő hogy minden egyes nem emeltdíjas hazai telefonszám azon az áron hívható, legyen az mobil vagy vezetékes.

2011. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó haggyuk én ehhez nem értek -.-
2011. jún. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!